Поврзи се

Тајмаут

„Излези Ѓурѓо“ ечи во фан-зоната во Вараждин (видео)

Очекувана е атмосферата во Вараждин пред мечот против Шпанија. Фан зоната која е планирана за македонските навивачи уште сега е полна и постојано ечи македонска песна. Се надеваме дека така ќе биде и по завршување на мечот против „црвената фурија“.

"Излези Ѓурѓо" ечи во фан-зоната во Вараждин

Posted by Sport1-Media on Sunday, January 21, 2018

ФОТО

loading...

Повеќе од Тајмаут

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com