Connect with us

Фудбал

Кедира се пожали за неговата фризура во ФИФА 18

Ѕвездата на Јувентус, Сами Кедира, јавно се пожали на својата фризура во ФИФА 18 преку Твитер.

Навистина ми е драго што ви се допаѓа мојата долга коса … но ја носам кратко речиси две години ..

Реклама

ФОТО

Повеќе од Фудбал

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com