Connect with us

Фудбал

Анамарија откри што најмногу ја нервира кај Дончиќ: Би сакала уште едно, но Лука не сака

Девојката на Лука Дончиќ, Анамарија Голтес, одговори на прашањата на фановите на Инстаграм.

Атрактивната Анамарија, меѓу другото, откри што најмногу ја мачи и иритира во моментов со НБА starвездата и кошаркарот на Далас Маверикс.

„Би сакал да имам уште едно куче, но Лук не е воодушевен од мојата идеја и тој не го сака тоа“, рече Анамарија.

Двајцата веќе имаат по две миленичиња, но Лука очигледно смета дека тоа е доволно, иако згодната русокоса бара начин да „вметне“ уште еден „член на семејството“.

View this post on Instagram

Leave a little sparkle everywhere you go 💫🌊 #starfish

A post shared by ANAMARIA (@anamariagoltes) on

View this post on Instagram

Day dreaming 💫🦑 #inspiration

A post shared by ANAMARIA (@anamariagoltes) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com