Поврзи се

Фудбал

Буфон ги обвинил соиграчите за поразот од Наполи

Голманот и капитен на Јувентус, Џанлуиџи Буфон по неделниот поразот од Наполи (0:1) во натпревар од 34. рунда од шампионатот во Италија во соблекувалната изразил незадоволство...

Повеќе вести
loading...
loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com