Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Фудбалерите од „Лалор Слога“ прославија со „Бисер Балкански“

Австралискиот фудбалски клуб „Лалор Слога“ го прославија шампионскиот статус со песната „Бисер Балкански“ на легендарниот Гоце Николовски, која се ореше во соблекувалната по финалниот натпревар. „Лалор...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com