Connect with us

Фото

Чудесни фотографии: Најдобрите моменти од спектакуларниот пречек на Модриќ и соиграчите во Задар (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Незаборавна прослава припремија во Задар за своите сограѓани кои беа дел од репрезентацијата на Хрватска. Лука Модриќ, Даниел Субашиќ, Шиме Вршаљко и Доминик Ливаковиќ, беа поздравени...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com