Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Последниот тренинг пред натпреварот со Германија – „Подготвени за игра“

Македонската фудбалска репрезентација вечерва тренираше на спортската арена „Тодор Проески“ каде што утре ќе ја пречека репрезентацијата на Германија.

ФФМ на друштвената мрежа Фејсбук напиша: „Подготвни сме“.

Натпреварот се игра утре со почеток од 20.45 минути.

May be an image of 1 personMay be an image of 9 peopleMay be an image of 7 people and people standingMay be an image of 10 people and people standing

Реклама

Facebook

Реклама