Поврзи се

Кошарка

Антиќ: Дербито со Партизан е како воена зона

Македонскиот интернационалец и член на кошаркарскиот клуб Црвена звезда, Перо Антиќ, на гостувањето во емисијата „Кул Евролига“ говореше за повеќе теми меѓу кои и за ривалството...

Повеќе вести
loading...
loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com