Поврзи се

Други спортови

Иџе со ново Хјундаи ќе се трка во ТЦР шампионатот

Најдобриот македонски автомобилист Игор Стефановски – Иџе во новата сезона ќе се натпреварува во европската ТЦР – серија, откако лани имаше успешен настап и 4.место во...

Повеќе вести
loading...
loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com