Поврзи се

Ракомет

Вардар и ЖРК Металург шампиони во пионерска конкуренција

Ракометарите на Вардар и ракометарките на Металург ги освоија шампионските трофеи во пионерските лиги на Македонија, откако беа најдобри на завршните Ф4 турнири викендот во Скопје...

Повеќе вести
loading...
loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com