Connect with us

Ракомет

Македонија ја победи Швајцарија за прво место во групата на ЕХФ шампионатот

Македонската ракометна репрезентација ја победи попладнево ја победи Швајцарија со 32:31 и го освои првото место во А-групата на ЕХФ шампионатот во Грузија за играчи до...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com