Connect with us

Фото

Дојде време за одмазда против Грузија за поразот во Скопје, напред „Рисови“ (ФОТО)

Македонската фудбалска репрезентација вечерва го имаше официјалниот тренинг пред утрешниот меч со Грузија кој се игра во 18:00 часот во рамките од Лигата на нации. Првиот меч во Скопје заврши со 0:3 за Грузијците и утре е можноста за реванш.