Поврзи се со нас

Фудбал

Еве каде можете да го гледате мечот Македонија – Естонија

Попладнево, со почеток во 15 часот македонската фудбалска репрезентација игра против Естонија во втората сезона од Лигата на нации. Директен телевизиски пренос е најавен на Спорт Клуб 2.

loading...

Facebook