Connect with us

Фудбал

Марсело е подготвен да „слета“ во Серија А

Според Бразилскиот „Еспорте Интеративо“, Марсело е подготвен да го напушти Реал и да ги слушне другите понуди.

Јувентус и Интер се чини дека се екипи заинтересирани за sвездата на Лос Бланкос и во изминатите часови шпанските медиуми зборуваа за контакт помеѓу Паратичи и претставниците на играчот.

Најголемата пречка е платата на Бразилецот.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com