Connect with us

Фудбал

Суарез сега има само три опции

Дали Суарез ќе остане или ќе замине?

Ова е дилемата во домот на Барселона овие деновиве.

Патот што води кон Јувентус е конечно затворен, па за уругвајскиот напаѓач сега остануваат неколку опции.

Според АС, играчот може да остане во Каталонија или, во случај да замине, може да се отворат патиштата што водат кон ПСЖ или Атлетико Мадрид.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com