Поврзи се со нас

Фудбал

Видео од кое ќе се наежи секој Македонец: УЕФА за дебитантскиот настап на Македонија на ЕП

Македонија е на ЕП. УЕФА подготви видео за дебитантскиот настап на Македонија. За прв пат нашата репрезентација ќе игра на ЕП, а првиот меч го играме на 13-ти јуни против Австрија.

loading...

Facebook