Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Пристигна Лионел Меси

Каталонските медиуми објавија дека Лионел Меси пристигнал во тренинг кампот на Барселона каде ќе го одработи првиот тренинг по завршувањето на минатата сезона. Како што е познато тој сакаше да замине не му беше дозволено, на крајот се одлучи да остане, но не тренираше се до денеска.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com