Connect with us

Фудбал

Фото: ПОНИЖУВАЊЕ – Ова се насловните страници во Каталонија

Насекаде во светот се зборува за поразот на „Каталонците“ во Лигата на шампионите од Баерн Минхен.

Дебаклот на Барса особено е топ тема во нивниот град. Речиси нема медиум каде насловната страна не е поврзана со поразот на Барса. Особено впечатливи наслови се тие на „AS“ и „Sport“, каде покрај сликите со наведнати глави на фудбалерите на Барса стои и наслов „Историско понижување“

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com