Connect with us

Фудбал

ХИТ ВИДЕО: Пике се загледа во телефонот , па со главата ќе го скршеше ретровизорот на автобусот

Фудбалерите на Барселона утре играат на Меаца против Интер во натпревар од четвртото коло во групната фаза во ЛШ.

Каталонците денеска пристигнаа во Милан каде вечерва ќе го одработат тренингот пред утрешниот натпревар. Сепак, кога пристигнаа пред хотелот во центарот на вниманието се најде дефанзивецот Пике.

Пике додека излегуваше од автобусот беше фокусиран на музиката и телефонот. Останатите се обидоа да го предупредат, но тој со главата го удри ретровизорот.

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com