Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Кутињо тргна да слави, па сфати дека сè уште е играч на Барселона

По првите 45 минути Баерн води 4:1 против Барселона и само чудо може да ги спречи Баварците да дојдат до полуфиналето на Лигата на шампионите.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com