Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Мората и даде три голови на Барселона, но не се признаени

Алваро Мората во 15-та, 30-та и 55-та минута ја тресеше мрежата на Барселона. Сепак сите три голови по ВАР интервенцијата беа поништени поради офсајд. Се чини дека сите три одлуки на судиите беа исправни. Сепак, ретко се случува еден ист играч на еден меч да постигне три гола и сите три да му бидат поништени.

loading...

Facebook