Connect with us

Фудбал

Беше во депресија поради сопругата, а сега се враќа уште посилен!

Пред еден месец Јосип Иличиќ ја напушти Аталанта и Бергамо, бидејќи наводно паднал во депресија, поради тоа што ја фатил со друг маж. Иако последниот меч го одиграл на 11 јули против Јувентус, сепак тој се враќа на теренот. Иличиќ во Словенија го пронајде потребниот душевен мир и сега потполно е подготвен да се врати на најважната споредна работа во светот.

Иличиќ кога се појавија информациите дека ја затекнал сопругата со друг маж, демантираше, но сепак очигледно е дека имал одредени психолошки проблеми.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com