Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Бара помош да донесе одлука, „жежок“ карантин на италијанска кошаркарка

Објавено:

Валентина Вињали е италијанска кошаркарка, која воедно подолго време е и фотомодел. Постојано со нејзините разголени фотографии привлекува големо внимание. Така е и сега. Објави фотографии на нејзиниот Инстаграм и побара помош во изборот на долната облека која да ја одбере.

-Со оглед на тоа дека до неодамна имавме пролетни температури, а месец август се наближува, подобро е да бидам подготвена. Кој да го носам, 1, 2 или 3?, напиша згодната кошаркарка, додавајќи хаштаг карантин.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com