Поврзи се со нас

Фудбал

ФОТО: Ибрахимовиќ повторно „дрма“ на социјалните мрежи-Милано никогаш немаше крал, но сега има Бог

-Милано никогаш немаше крал, но сега има Бог, ова е новата порака која осамна на социјалните мрежи на Ибрахимовиќ.

Сето ова доаѓа откако постигна два гола на дербито против Интер кое милан го доби со 2:1.

Advertisement