Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Се откажа од гимнастиката, а сега е се*си модел, донесе добра одлука!

Објавено:

Каролина Севастјанова освои златен медал на Олимпијадата во Лондон во 2012-та година, кога имаше 17 години. Но, веднаш потоа ја прекина кариерата во гимнастика.

Никој не можеше да ја натера да ја смени одлуката, па одлучи да се посвети на друга професија. Стана модел, а веднаш привлече големи агенции и компании, поврзани со спортот.
Нејзините фотографии оставаат без здив.

 

View this post on Instagram

 

#tbt❤️

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

 

View this post on Instagram

 

Надеюсь горох уже в моду вернулся?🤔😁💃🏽

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com