Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Сите грешиме, девојката на НБА ѕвездата се правда по секс скандалот

Објавено:

Кошаркарот на Денвер Нагетс, Џамал Мареј во текот на викендот се најде во секс скандалот откако на социјалните мрежи се појави виддео снимка на која се гледа како девојката орално го задоволува.

Мареј тогаш изјави дека неговиот Инстаграм профил бил хакиран и дека му е нанесена голема штета.

Сега, се огласи и неговата девојка Харпер Хемпел.

-Прво и најважно, сакам да кажам дека сите грешиме, но сметам дека ова треба да се реши. За жал, експлицитното видео случајно е поставено на налогот на Џамал. Сакам да го искористам моментот и да се извинам на сите. Ова е наша приватна работа и делењето на снимката и ширењето треба да престанат. Благодарност до сите кои не поддржаа и не’ разбираат, вели Харпер.

 

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com