Connect with us

Фудбал

ФОТО: Соблекувалната на Барса по дебаклот против Баерн Минхен, никогаш не сме го виделе Меси ваков

Барселона синоќа беше прегазена од Баерн Минхен со 8:2 во Лисабон. Каталонците одамна не биле вака понижени на еден натпревар.

Ова дефинитивно е круна на крајно лошата сезона што ја одиграа каталонците, прво го загубија домашното првенство на самиот крај, а сега беа елиминирани од Баерн Минхен со неверојатно 8:2.

А за тоа каква беше атмосферата во соблекувамна нема потреба да се зборува, сликата кажува повеќе од илјада зборови…

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com