Поврзи се со нас

Фудбал

ФОТО: Викендов се знае во чии раце треба да биде даљинското, ова се дерби мечевите

Фантастичен викенд на планот на фудбалот. Само денеска има три градски пресметки. Евертон-Ливерпул, Селтик-Глазгов и Интер-Милан. Утре на програмата е мечот Партизан-Црвена Звезда. Но, вреди да се напомене дека денеска попладне се игра уште едно големо дерби, кое секако не е гратско, помеѓу Манчестер Сити  и Арсенал.

-текстот продолжува по рекламата-

 

-текстот продолжува по рекламите-

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама