Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Затоа Даглас Коста избега во Бразил, објави фотка и ги поздрави фановите, се враќам во Италија на 3-ти април

Објавено:

Даглас Коста, по неговиот негативен тест на коронавирус „избега“ во родниот Бразил. Медиумите пишуваа дека заминал без дозвола од клубот, но потоа Јувентус соопшти дека тој и Игуаин, како и уште неколку играчи добиле дозвола да ја напуштат изолацијата.

Даглас Коста веднаш се фрли во прегратките на неговата атрактивна девојка Наталија Феликс и им порача на фановите дека во Италија се враќа на 3-ти април.

Но, според процедурите и кога ќе се врати ќе мора да помине 14 дена во карантин.

 

View this post on Instagram

 

Mô de vida ♥️

A post shared by NATHÁLIA FELIX (@nathaliafelix) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NATHÁLIA FELIX (@nathaliafelix) on

 

View this post on Instagram

 

Meu feed mudando de inverno para o verão ! 😂💕

A post shared by NATHÁLIA FELIX (@nathaliafelix) on

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com