Connect with us

Фудбал

Панчев и Бабунски во посета на фудбалската репрезентација до 21 година

Нашите легендарни фудбалери Дарко Панчев и Бобан Бабунски денеска ја посетија фудбалската репрезентација на Македонија до 21 година.

Ова дефинитивно ќе биде дополнителна мотивација за нашите млади фудбалери пред дуелот со Франција кој се игра вечерва со почеток во 18:30 часот.

Реклама

Facebook

Реклама