Connect with us

Други спортови

Сколс: Не мислам дека заминувањето на Погба ќе биде голема загуба за Манчестер

Објавено:

Поранешниот играч од средниот ред на Манчестер јунајтед, Пол Сколс смета дека заминувањето на Пол Погба нема да биде загуба за тимот. Во текот на летото, медиумите пишуваа за интересот за Французинот од страна на Реал Мадрид. – Погба? Не мислам дека неговото заминување ќе биде голема загуба за Манчестер Јунајтед. Другите играчи можат да […]

.

Извор: Алфа

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама