Connect with us

Фудбал

Уште еден кандидат за гол на годината доаѓа од МЛС (ВИДЕО)

Објавено:

Џејкоб Глеснес од Филаделфија јунион постигна неверојатен гол од слободен удар од преку 40 метри.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com