Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Елмас во изолација – се враќам брзо

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас се уште е во изолација, откако пред неколку дена неговиот тест беше позитивен на Ковид 19. Тој работи во домашни услови, а објави и видео порака дека се враќа брзо.

 

Advertisement