Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Годините се само бројка, кој друг ако не Златан Ибрахимовиќ

Златан Ибрахимовиќ ја продолжува одличната форма од крајот на минатата сезона. Тој вечерва против Болоња постигна гол за водство на Милан во првиот меч од новата сезона.

Advertisement

Facebook

Реклама