Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Коронавирусот не им дозволи присуство на трибините, но надвор од нив е вистинско лудило

Објавено:

ПСЖ и Борусија Дортмунд вечерва се играше без публика поради опасноста од ширењето на смртоносниот вирус Ковид 19. Но, фановите на двата клубови не останаа рамнодушни, па надвор од трибините беше вистински хаос.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com