Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Прво го уништи Ливерпул, а сега урнебесно ја зафркна девојка му

Објавено:

Шпанскиот фудбалер и играч на Атлетико Мадрид, Маркос ги има најдобрите денови во својата фудбалска кариера.

Тој неодамна го престигна Ливерпул во Англија со два гола и ги исфрли од Лигата на шампионите по продолжение, а денес покажа дека не само што знае да игра фудбал, туку знае и дека се шегуваат.

Погледнете што и направи на неговата девојка.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com