Connect with us

Фудбал

ВО ЖИВО: Прес конференција на Лионел Меси на „Камп Ноу“

Лионел Меси во овие моменти има прес конференција на „Камп Ноу“, односно во просториите на Барселона на која се простува од клубот. Секако она што сите го очекуваат е тоа да ги каже причините поради кои не го продолжил договорот, но и каде ќе игра следната сезона.

 

Facebook