Connect with us

Фудбал

345.000 евра – Барса продава цел тим!

Откако загуби од Баерн Минхен, во Барселона се случуваат тектонски поместувања. Тоа доведе до промени и Кике Сетиен доби отказ, а пред промоција е Роналд Куман. Холандскиот стручњак спрема големи реформи во Барселона, а бројни играчи ќе се најдат на трансфер листата.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com