Connect with us

Фудбал

Академија Пандев за Европа се засили со доскорешен член на Победа

Македонскиот дебитант во Европа, Академија Пандев го промовираше своето прво засилување за летната авантура во квалификациите за Лига Европа, како и за новата прволигашка сезона и тоа Ѓорѓи Танушев, пишува Спорт 1.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com