Connect with us

Тајмаут

Алкохол, девојки и луда забава – овие ѕвзеди направија вистински ХАОС!

Објавено:

Британски „Сан“ објави дека дел од англиските фудбалери се одмораат во шпанија, а во центар на внимание се Деле Али, Џек Грилиш и Џејмс Медисон на Ибица.

Иако играат за различни клубови, сепак тие најверојатно се во добри односи, па сите се дружеа на Ибица, каде што фоторепортерите забележаа дека фудбалерите уживаат во многу алкохол, но и еден куп девојки.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама