Connect with us

Тајмаут

Девјоката на Лука Дончиќ го покажа своето совршено обликувано тело (ФОТО)

Девојката на Лука Дончиќ, Анамарија, има со што да се фали и затоа нема проблем да објавува „жешки“ фотографии.

На социјалната мрежа Инстаграм, девојката на ѕвездата Далас објави сет фотографии од себеси во костум за капење.

Високите температури ја натераа убавата жена да облече костум за капење и да влезе во базен за да се олади, а сето тоа беше придружено со професионални фотографии, кои подоцна ги сподели на социјалните мрежи.

Оваа убавица често патува поради обврските за деловна мода, а поради нејзината врска со словенечката кошаркарска sвезда, таа стана исклучително популарна, како во Словенија така и низ целиот свет. Честопати е на релација Словенија – САД.

 

 

Реклама

Facebook