Поврзи се со нас

Тајмаут

Дилета покажа каде завршува по секој натпревар во Серија А.

Волшебната италијанска водителка Дилета Леота е во центарот на вниманието.

Дилета е секако една од најпопуларните спортски водителки и најчесто ја гледаме на терените во Серија А.

Таа вчера беше на задача во Удинезе, каде играа Удинезе и Милан, и со својот одличен стајлинг повторно привлече големо внимание.

Но, по натпреварот, таа откри каде завршува секој пат. По завршувањето на работата, таа и тимот традиционално одат во Мекдоналдс, и така беше овој пат што Дилета го покажа на Инстаграм.

 

loading...

Facebook