Connect with us

Ракомет

Драган Аџиќ уште една година во Црна Гора

Објавено:

Како што пишуваат медиумите во Црна Гора и понатаму останува на клупата на екипата која пак е вечен ривал на нашиот Вардар.

Аџиќ без размислување потпишал договор за уште една година со Будуќност и со тоа речиси една деценија остана во истиот клуб.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама