Поврзи се со нас

Други спортови

Еден од најбрзите нокаути досега: Еден удар, три секунди и крај (ВИДЕО)

Од минатата вечер Улис Дијаз го поседува еден од најбрзите нокаути досега.

Тој во боксот без нараквици го нокаутира Кубанецот Донелеј Бенедето за само три секунди.

Штом се слушна гонгот за почетокот на натпреварот, Дијаз го удри противникот и тој падна, а судијата веднаш го прекина натпреварот.

loading...

Facebook