Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: А, можеше да биде голем тенисер…Од март не игра, но си „фати“ девојка од интернет страница за возрасни

Некогашниот 17-ти играч на светот, а сега дури 224-ти на АТП листата од март оваа година не играше тенис. Но, се чини дена на Бернард Томиќ му оди добро на друго поле. Тој е посветен на девојката која е ѕвезда на интернет страницата за возрасни „OnlyFans“.

Ванеса често пати објавува провокативни фотографии, а на дел од нив почна да го покажува и момчето, Тониќ.

-Го убедив Томиќ дека направил нешто „лошо“, останатото погледајте го на мојата веб страница, извини мама, напиша Ванеса под фотографијата.

 

 

loading...

Facebook