Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: Анамарија на Дончиќ никогаш не изгледала подобро

Кошаркарот на Далас Маверикс, Лука Дончиќ и неговата девојка Анамарија Голтес отпатуваа за Грција на одмор.

-текстот продолжува по рекламата-

Лука и Анамарија се наоѓаат на популарниот остров Миконос, каде во моментов нема многу туристи, па НБА sвездата и неговата партнерка уживаат во мир и тишина.

Плажите се празни, баровите и другите места исто така, па Анамарија има целосна слобода да ужива заедно со популарното момче.

-текстот продолжува по рекламите-

Познато е дека Анамарија се занимава со моделирање, дека многу внимава на себе и на своето тело, а со фотографијата во црн костим за капење дополнително не убеди дека Лука навистина ја одбрал вистинската.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама