Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: Бекам „уловил“ милијардерка која не се срами да го покаже голото тело

Дејвид Бекам ќе го жени синот. Според најновите информации Бруклин Бекам ја запросил неговата девојка. Снаата на семејството Бекамови е 21-годишна манекенка, Никола Пелц, која четири години е постара од синот на Бекам. Никола е ќерка на милијардерот Нелсон Пелц и моделката Клаудија Хефнер.

View this post on Instagram

miss u

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

View this post on Instagram

us in one photo

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

View this post on Instagram

🦋

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

loading...

Facebook