Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Бившата на Нејмар знае како да го привлече машкото внимание

Поранешната на Нејмар, Наталија Барулиќ, повторно излезе гола на мрежата, оставајќи малку на фантазијата.

30-годишната убавица лесно разгорува фантазии и тоа го направи повторно со најновата објава на Инстаграм.

Жешката Наталија не пропушти да провоцира со костимот за Ноќта на вештерките пред неколку дена, покажувајќи ја својата претрупан биста.

View this post on Instagram

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia)