Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Богата, но осамена: Ќерката на Роман Абрамович јавно бара партнер

Софија, 25-годишната ќерка на сопственикот на Челзи, Роман Абрамович, реши јавно да побара партнер.

Иако нејзината банкарска сметка е прилично полна, очигледно Софија не може да го најде својот принц на бел коњ, па на денот на вљубените таа одлучи да бара партнер на Инстаграм.

„Барам партнер за Денот на вљубените“, напиша Софија на Инстаграм со поглед на морето од скапата јахта.

loading...

Софија е едно од седумте деца на руски милијардер. Живее во полн луксуз, таа одеше на училиште со хеликоптер додека на други локации патува со блиндиран Range Rover.

Исто така, често може да се види на јахта каде очигледно поминува добар дел од сезоната.

View this post on Instagram

Two week countdown ☀️

A post shared by Sofia Abramovich (@sofiaabramovich97) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com