Connect with us

Ракомет

ФОТО: Дали би го препознале вака маскиран?

Објавено:

Спортистите низ цел свет, преку социјалните мрежи испраќаат пораки за да останеме во домовите, поради коронавирусот.

Ракометарот на Вардар, Тимур Дибиров на Инстаграм објави фотографија на која носи маска, за заштита од коронавирус.

Дали би го препознале Дибиров вака маскиран?

View this post on Instagram

Going to market🦠 #stayhome

A post shared by Timur Dibirov (@timurdibirov31) on

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com