Поврзи се со нас

Фудбал

ФОТО: Дефиниција за единство – Барди ги пречека своите репрезентативни другари

За тоа каква атмосфера владее во репрезентацијата на Македонија најдобро е опишана на сликата каде Енис Барди ги пречакува своите соиграчи од репрезентацијата.

Овие момци сосема заслужено се најдоа на Европското првенство. Секоја чест момци.

loading...

Facebook